Muratlı Geri Dönüşüm

Muratlı Geri Dönüşüm Firmamız 2009 yılında Tekirdağ Muratlı ilçesinde kurulan firmamız 2012 yılında Ergene ilçesine taşınmış ve faaliyetlerine burada devam etmektedir. Hayrabolu, Saray ve süleymanpaşa belediyelerinin ambalaj atıklarını Toplayan firmamız Tekirdağ ve çevre illerde bulunan fabrika ve sanayi tesislerinin ambalaj atıklarını almaktadır. Firmamız ambalaj atığı, tehlikesiz atık toplama konusunda Çevre Şehircilik ve iklim değişikliği bakanlığı tarafından lisanslıdır.

Amacımız

Türkiye’nin Geri Dönüşüm hizmetlerinin  Çevre Bakanlığı’nın yönetmelikleri doğrultusunda hareket ederek ambalaj atıklarının ve üretim hurdalarının çevreye zarar vermeyecek şekilde toplanması ve geri dönüştürülerek ekonomiye kazandırıyoruz.

Muratlı Geri Dönüşüm olarak hedefimiz  Kağıt ürünlerinin cinsine göre toplanması, ayrıştırılması atıkların geri kazanıma hazır hale getirilmesi faaliyetlerini yürütürken Tekirdağ bölgesinde Kurum ve Belediyeler Fabrikalarla profesyonel işbirliği ile çalışmaktır.

Muratlı Geri Dönüşüm olarak Belediye ve özel kuruluşlara yürütülen çevre projelerine destek olmak birinci önceliğimizdir. Sektörde güvenilir geri dönüşüm alanında verdiği eğitimlerle, çevreye duyarlım şekilde, toplumsal sorumluluğun bilincinde bir kuruluş olarak hizmetlerine devam etmek en büyük hedefimizdir.